Image

هوده کارت

با من

سرویس های هوده کارت

سرویس های ارائه شده
سرویس ویژه دارندگان

سرویس ویژه دارندگان

 مشاهده لیست خریدها، اقساط، میزان اعتبار، پرداخت اینترنتی اقساط و تغییر رمز از از خدمات این سرویس میباشد.

سرویس صدور کارت

سرویس صدور کارت

سرویس درخواست صدور کارت اعتباري بيمه ملت ویژه نمایندگان از خدمات این سرویس میباشد.
نظام مشارکت عمومی

نظام مشارکت عمومی

راهكاري است كه با ارائه پیشنهادها و انتقادها، ما را در جهت ارتقا عملکرد و توسعه سازمان یاری نمایید.
سرویس ویژه پذیرندگان

سرویس ویژه پذیرندگان

مشاهده صورتحساب، تراکنش ها و لیست اقساط آتی از جمله خدماتی که سرویس پذیرندگان ارائه میدهد.
دانلود اپلیکیشن

دانلود اپلیکیشن

از سرویسهای ما، اپلیکیشن اختصاصی هوده کارت را دانلود و برروی گوشی همراه خود نصب فرمایید.
فروشگاه های تخفیفی

فروشگاه های تخفیفی

فروشگاه های مختلفی که کالا و خدمات با تخفیف ارائه می دهند در شبکه فروشگاهی هوده فعال هستند.
سرویس پورتال سازمانی

سرویس پورتال سازمانی

مشاهده و استخراج لیست کسر از حقوق و مسدود سازی کارت پرسنل از خدمات این سرویس میباشد.
سامانه پیامکی

سامانه پیامکی

در این سرویس راهنمای استفاده از سامانه پیامکی هوده کارت، جهت بهره برداری بیشتر قرار گرفته است.
راهنمای سرویسها

راهنمای سرویسها

راهنمای تمامی خدمات و سرویسهای دارندگان و پذیرندگان قابل مشاهده میباشد.

فروشگاه های طرف قرارداد هوده کارت

Image
فروشگاه های حضوری
Image
فروشگاه های اینترنتی
Image
فروشگاه های تلفنی
Image
فروشگاه های بن کارت
Image
فروشگاه ها به تفکیک استانها
Image
محبوب ترین فروشگاه ها
Image

ایده حامیاحتمالا بارها برایتان پیش آمده که به خبر موفقیت یک طرح یا ایده ی نو برخورد کرده اید؛ ایده ای که شاید پیش از این به ذهن
خودتان هم خطور کرده اما عوامل متفاوتی مانع از آن شده است که ایده خود را پیگیری کنید و پا در مسیر راه اندازی یک کسب و کار بگذارید.
عوامل موثر در تبدیل یک ایده به یک کسب و کار موفق بسیار متفاوت هستند، از انگیزه و همت فردی گرفته تا پارامترهای اقتصادی جامعه و … ما از ایده شما حمایت میکنیم.

مـا از ایـده شـما حـمایـت میکنیم.درباره ما

هوده کارت
Image

شرکت توسعه ارزش هوده،

شرکت توسعه ارزش هوده (سهامی خاص) در تاریخ 11 /12/ 1399 به شماره 574125 و شناسه ملی 14009855393 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و شروع به فعالیت نمود. این شرکت به عنوان یک شرکت استارت آپ با همکاری صنعت بیمه و ارائه کارت های اعتباری هوده کارت به مشتریان خود، بستری را آماده کرده تا افراد بتوانند کالای مورد نیاز خود را اعم از مواد غذایی، پوشاک، لوازم خانگی، صوتی- تصویری، گردشگری، خدمات درمانی، ورزشی، خرید بیمه نامه و ... را از طریق کارت اعتباری به صورت اقساط و بدون نیاز به ضامن و چک خریداری کنند. شرکت هوده در ده سال گذشته در قالب کارت اعتباری بیمه ملت فعالیت می کرده است و امروز بعنوان یک شرکت دانش بنیان با هدف بهبود ارائه خدمات، حمایت از صنایع و تولیدات داخلی، بالابردن سطح و رونق کسب و کار، توسعه شبکه پذیرندگان، تغییر زیرساخت‌های قدیمی، پشتیبانی از استارت‌آپ‌ها، حمایت از شرکت‌های نوپا و اخذ نمایندگی از شرکت‌های تولیدکننده بزرگ و راه اندازی فروشگاه آنلاین هوده شاپ به فعالیت خود ادامه خواهد داد ، در ضمن اینکه کلیه فعالیت ها و مراکزی که از قبل در قالب کارت اعتباری بیمه ملت، طرف قرارداد این مجموعه بوده اند همچنان به کار خود ادامه خواهند داد.

نحوه صدور کارت اعتباری هوده برای سازمان های دولتی، نیمه دولتی و خصوصی


1- صدور کارت اعتباری برای سازمان ها و شرکت های دولتی یا نیمه دولتی با اعتبار اعلام شده از سوی مسئولان محترم مجموعه های متقاضی کارت متناسب با پست سازمانی و خالص حقوق دریافتی کارکنان صرفاً پس از انعقاد قرارداد و در قالب ارائه تعهد کسر از حقوق گروهی از سوی سازمان های متقاضی کارت انجام می شود.

2- صدور کارت اعتباری برای شرکتها و موسسات خصوصی پس از ارائه ضمانتنامه بانکی تعهد پرداخت یا ترهین اموال غیر منقول توسط شرکتها یا موسسات متقاضی کارت انجام می شود.

3- دارندگان کارت اعتباری می توانند از طریق مراجعه به وب سایت کارت اعتباری هوده و مشاهده آخرین وضعیت فروشگاه ها و مراکز طرف قرارداد، فروشگاه مورد نظر خود را انتخاب و بصورت حضوری یا غیر حضوری اقدام به خرید نمایند.

4- پس از مراجعه دارندگان کارت به فروشگاه و ثبت تراکنش خرید از طریق P.O.S, VP.O.S یا O.T.P، مطابق با مفاد قرارداد، اقساط خریدهای انجام شده، ماهانه و به صورت فایل اکسل (Excel) که شامل کدملی، کد پرسنلی، قسط سر رسید شده دارندگان کارت می-باشد درداشبورد مدیریتی کارت اعتباری بارگذاری می گردد، مدیران سازمان ها از طریق دسترسی اختصاصی به داشبورد مذکور، می توانند فهرست اقساط قابل پرداخت دارندگان کارت را جهت کسر از حقوق ایشان دریافت نمایند.

5- پس از پرداخت اقساط دارندگان کارت توسط سازمان ها به حساب شرکت توسعه ارزش هوده (کارت اعتباری بیمه ملت)، اعتبار کارت ها به میزان قسط پرداختی شارژ و با توجه به سقف اقساط ماهانه هر یک از دارندگان کارت مجدداً قابل استفاده می باشند.
 

تماس با ما

با ما در ارتباط باشید

آدرس:

 تهران - میدان ونک - ابتدای بزرگ‌راه حقانی - نرسیده به چهارراه جهان‌کودک - پلاک 48 - ساختمان بیمه ملت - طبقه دوم - شرکت توسعه ارزش هوده (کارت اعتباری ملت) 

ایمیل : info@hoodehcards.com

تلفن : 85333  -021 داخلی 2

کد پستی : 1517973913

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کارت اعتباری هوده می باشد.
Copyright 2021 Hoodeh Value Develpoment Co